• 28
    JAN
    2018

    Vinni kiirmaleturniiri võitis rahvusvaheline suurmeister Maksim Turov Venemaalt

    Kiirmaleturniir „Vinni Välk“ toimus 27. jaanuaril 2018 Vinni Spordikompleksis. Turniiri võitis rahvusvaheline suurmeister Maksim Turov (Venemaa) 6,5 punktiga 7st, järgnesid meistrikandidaat Tambet Siemer, rahvusvaheline meister Tarvo Seeman ja rahvusvaheline suurmeister Aleksandr Volodin võrdselt 6 punktiga. Kokku osales 94 maletajat. Turniiri tabel. Lisainfo ka Eesti Male Toetusühing Facebooki konto vahendusel.

    Kiirmaleturniir „Vinni Välk“

    1. Maksim Turov 6,5 punkti 7st

    2.-4. Tambet Siemer, Tarvo Seeman, Aleksandr Volodin 6

    Parim naine - Margareth Olde

    Parim veteran - Jaan Narva

    Parim noor - Deniss Andrijaškin

    Parim läänevirumaalane - Üllar Hermlin

    Standings

    Place Name                      Loc  Score Buch. M-Buch.
    
      1   Turov, Maxim              2640 6.5    35.0    31.0
      2   Siemer, Tambet            2331 6      31.5    29.0
      3   Seeman, Tarvo             2453 6      31.5    27.5
          Volodin, Aleksandr        2478 6      31.5    27.5
      5   Sepp, Olav                2451 5.5    29.0    26.0
      6   Kukk, Sander              2365 5.5    27.5    24.5
      7   Andrijashkin, Deniss      1898 5.5    27.0    24.0
      8   Narva, Jaan               2242 5      35.5    32.5
      9   Pedoson, Georg Aleksander 2254 5      33.0    30.5
     10   Dubrovin, Robert          2334 5      32.0    29.0
     11   Shlykov, Vitali           2303 5      31.0    28.0
     12   Puusepp, Kaimar           2264 5      29.5    26.5
     13   Haavamäe, Hendrik         2170 5      29.0    26.0
     14   Uibokant, Mathias Robert  2071 5      27.5    25.5
     15   Nahkur, Madis             2020 5      23.5    21.5
     16   Jezov, Roman              2350 4.5    33.0    30.5
     17   Krupenski, Jüri           2439 4.5    32.0    28.0
     18   Shishkov, Andrei          2380 4.5    31.5    28.5
     19   Chukavin, Kirill          2307 4.5    31.5    28.0
     20   Abozenko, Georg           2105 4.5    30.0    28.0
     21   Petrov, Dmitri            2241 4.5    27.0    24.0
     22   Olde, Margareth           2153 4.5    26.5    25.0
     23   Olde, Hendrik             2326 4.5    26.5    23.5
     24   Järvet, Jüri              1990 4.5    25.0    24.0
     25   Garber, Vjatseslav        2120 4.5    24.5    23.5
     26   Shvyrjov, Igor            2409 4      31.0    28.0
     27   Schults, Olev             2261 4      30.0    28.0
     28   Lumiste, Rene             2205 4      28.0    25.5
     29   Avtshiev, Edgar           2041 4      27.5    25.5
     30   Hermlin, Üllar            2166 4      27.5    25.0
     31   Blokhin, Sofia            1853 4      27.0    25.5
     32   Nestor, Kaarel            2223 4      26.5    23.5
          Sirp, Karl Aleksander     2103 4      26.5    23.5
     34   Vaino, Nikita             1952 4      26.0    24.0
     35   Nikitin, Arseni           1851 4      25.5    24.0
     36   Murutalu, Aavo            1832 4      24.5    23.5
     37   Narva, Regina             2047 4      24.0    21.5
     38   Aga, Rihard               1956 4      23.5    22.5
     39   Uibokant, Karl Oskar      1717 4      23.5    21.5
     40   Videvik, Edik             1805 4      23.5    21.0
     41   Rikas, Artur              1694 4      22.5    21.5
     42   Koppel, Enn               1895 4      22.0    20.5
     43   Tomson, Mihkel            1647 4      20.0    18.5
     44   Rauk, Tõnu                2129 3.5    33.0    29.5
     45   Vaher, Eino               2207 3.5    31.0    28.5
     46   Korchagin, Oleg           2084 3.5    28.5    26.5
     47   Poom, Mati                1822 3.5    27.5    24.5
     48   Titov, Sergei             1633 3.5    26.0    23.0
     49   Tsõganova, Monika         2186 3.5    24.5    23.0
     50   Pagar, Kalev              2038 3.5    24.5    22.0
     51   Bondarevskaja, Emilin     1723 3.5    22.5    21.5
     52   Pedmanson, Herman         1943 3.5    21.5    20.0
     53   Uurits, Karel             1913 3      29.0    26.0
     54   Parts, Tiit               1770 3      26.0    24.0
     55   Ennok, Heigo              1657 3      25.5    23.0
          Hansen, Jüri              2006 3      25.5    23.0
     57   Grents, Joosep            1864 3      25.0    23.5
     58   Pedmanson, Albert         1945 3      24.5    22.5
          Reiland, Indrek                3      24.5    22.5
     60   Laeks, Taavi              1466 3      22.5    20.5
          Raag, Ardi                1722 3      22.5    20.5
     62   Nazarov, Vladislav        1684 3      22.0    20.5
     63   Kuhi, Hillar              1803 3      22.0    20.0
     64   Mertins, Ostap            1724 3      21.5    19.5
     65   Saviir, Villy                  3      21.0    19.0
     66   Narva, Jaan Oskar         1602 3      20.0    18.0
     67   Kalvet, Tõnu              1692 3      19.5    17.5
     68   Poluektova, Arina         1730 3      18.0    17.0
     69   Kõlar, Johan-Eerik        1784 3      18.0    16.5
     70   Soolo, Jüri               1757 2.5    23.0    21.5
     71   Mänd, Margus                   2.5    23.0    20.5
     72   Narva, Mart               1697 2.5    22.5    21.0
     73   Nossov, Boris             1560 2.5    20.5    19.0
     74   Kõlar, Karl-Ustav         1725 2.5    20.0    19.0
     75   Jaksin, Aleksandr         1588 2.5    19.5    18.5
     76   Hannus, Lola              1676 2.5    19.5    18.0
     77   Samberk, Vahur            1660 2.5    18.0    18.0
     78   Mihhailov, Artur          1670 2.5    17.0    15.5
     79   Albrecht, Andero               2.5    12.0    12.0
     80   Smirnov, Dmitri           1590 2      23.0    21.5
     81   Ott, Karl Eric            1532 2      21.5    20.5
     82   Nazarova, Veronika        1715 2      20.5    19.5
     83   Rahusalu, Riho            1580 2      20.0    18.0
     84   Lehes, Erik Johannes      1599 2      19.5    18.5
     85   Põvvat, Aalo              1616 2      18.5    18.5
     86   Karis, Fredi              1114 2      17.0    16.0
     87   Kõrts, Aleksander         1218 2      16.5    16.5
     88   Veitsurs, Ervins          1633 1.5    20.5    18.5
     89   Neeme, Vilmar                  1.5    16.5    16.5
     90   Liivak, Sander                 1.5    16.5    15.5
     91   Kaasik, Jan               1421 1      19.0    17.0
     92   Smirnova, Jekaterina      1628 1      18.5    17.0
     93   Lehes, Ott Oskar          1395 1      17.5    17.5
     94   Kikkas, Daniel                 0      15.0    14.0
    

    Cross Table

    No Name                      Club               Total  1    2      3      4      5      6      7    
    
    1  Turov, Maxim                                 6.5   31:1 13:1   11:1   10:1    9:1    8:1    2:0.5
    2  Siemer, Tambet            Rapla MK           6     74:1 29:1   28:0.5 20:1    5:1   16:1    1:0.5
    3  Seeman, Tarvo             Laagri MAEKK       6     36:1 22:1   27:1    8:0   32:1   10:1   11:1  
    4  Volodin, Aleksandr        MA Vabaettur       6     35:1 30:1   12:1    9:0   27:1   18:1    8:1  
    5  Sepp, Olav                MK Faalanks        5.5   47:1 44:0.5 53:1   19:1    2:0   45:1    9:1  
    6  Kukk, Sander              SK Reval-Sport     5.5   54:1 46:0.5 45:1   21:1    8:0   44:1   16:1  
    7  Andrijashkin, Deniss      Narva SK Maletäht  5.5   59:1 45:0.5 44:1   23:1   16:0   46:1   20:1  
    8  Narva, Jaan               MK Faalanks        5     41:1 58:1   18:1    3:1    6:1    1:0    4:0  
    9  Pedoson, Georg Aleksander MA Vabaettur       5     72:1 34:1   17:1    4:1    1:0   26:1    5:0  
    10 Dubrovin, Robert          Kadrioru MK        5     68:1 37:1   49:1    1:0   14:1    3:0   30:1  
    11 Shlykov, Vitali           MK Chess Continent 5     61:1 56:1    1:0   38:1   31:1   17:1    3:0  
    12 Puusepp, Kaimar           Rapla MK           5     39:1 24:1    4:0   34:1   26:0   57:1   33:1  
    13 Haavamäe, Hendrik         Tallinna MK        5     55:1  1:0   40:1   53:1   17:0   38:1   26:1  
    14 Uibokant, Mathias Robert  Tallinna MK        5     80:1 16:0   39:1   35:1   10:0   36:1   27:1  
    15 Nahkur, Madis             SK Reval-Sport     5     81:1 19:0   62:1   26:0   70:1   48:1   32:1  
    16 Jezov, Roman              Narva SK Maletäht  4.5   70:1 14:1   21:0.5 28:1    7:1    2:0    6:0  
    17 Krupenski, Jüri           MA Vabaettur       4.5   40:1 25:1    9:0   29:1   13:1   11:0   22:0.5
    18 Shishkov, Andrei          T. Truusi MKK      4.5   69:1 33:1    8:0   24:1   22:1    4:0   25:0.5
    19 Chukavin, Kirill          Tallinna MK        4.5   51:1 15:1   20:0.5  5:0   25:0.5 24:0.5 29:1  
    20 Abozenko, Georg           T. Truusi MKK      4.5   85:1 26:1   19:0.5  2:0   49:1   23:1    7:0  
    21 Petrov, Dmitri            SK Diagonaal       4.5   67:1 52:1   16:0.5  6:0   44:0   49:1   46:1  
    22 Olde, Margareth           Tallinna MK        4.5   88:1  3:0   54:1   42:1   18:0   58:1   17:0.5
    23 Olde, Hendrik             Rapla MK           4.5   64:1 50:0.5 46:1    7:0   57:1   20:0   44:1  
    24 Järvet, Jüri              Nõmme P. Kerese MK 4.5   91:1 12:0   77:1   18:0   39:1   19:0.5 45:1  
    25 Garber, Vjatseslav        Kadrioru MK        4.5   92:1 17:0   51:0.5 50:1   19:0.5 53:1   18:0.5
    26 Shvyrjov, Igor            T. Truusi MKK      4     63:1 20:0   50:1   15:1   12:1    9:0   13:0  
    27 Schults, Olev                                4     82:1 38:1    3:0   56:1    4:0   34:1   14:0  
    28 Lumiste, Rene             Tallinna MK        4     78:1 42:1    2:0.5 16:0   46:0   51:1   37:0.5
    29 Avtshiev, Edgar           Maardu MK          4     83:1  2:0   41:1   17:0   64:1   47:1   19:0  
    30 Hermlin, Üllar            Rakvere Maleklubi  4     43:1  4:0   70:1   57:0   63:1   31:1   10:0  
    31 Blokhin, Sofia            Tallinna MK        4      1:0 88:1   60:1   33:1   11:0   30:0   62:1  
    32 Nestor, Kaarel            SK Reval-Sport     4     62:1 53:0   47:1   58:1    3:0   56:1   15:0  
    33 Sirp, Karl Aleksander     Tallinna MK        4     66:1 18:0   61:1   31:0   54:1   42:1   12:0  
    34 Vaino, Nikita             Narva SK Maletäht  4     87:1  9:0   55:1   12:0   41:1   27:0   61:1  
    35 Nikitin, Arseni           Narva SK Maletäht  4      4:0 57:1   71:1   14:0   48:0   50:1   60:1  
    36 Murutalu, Aavo            Harjumaa           4      3:0 92:1   59:1   45:0   62:1   14:0   65:1  
    37 Narva, Regina             SK Reval-Sport     4     75:1 10:0   72:0.5 44:0   60:1   52:1   28:0.5
    38 Aga, Rihard               Narva SK Maletäht  4     93:1 27:0   48:1   11:0   82:1   13:0   54:1  
    39 Uibokant, Karl Oskar      Tallinna MK        4     12:0 87:1   14:0   80:1   24:0   85:1   58:1  
    40 Videvik, Edik             Rakvere Maleklubi  4     17:0 66:1   13:0   55:0   75:1   76:1   56:1  
    41 Rikas, Artur              Narva SK Maletäht  4      8:0 93:1   29:0   65:1   34:0   73:1   57:1  
    42 Koppel, Enn               Rakvere Maleklubi  4     79:1 28:0   75:1   22:0   71:1   33:0   55:1  
    43 Tomson, Mihkel            Tartu Kalev        4     30:0 47:0   89:1   54:0   81:1   64:1   53:1  
    44 Rauk, Tõnu                Kadrioru MK        3.5   48:1  5:0.5  7:0   37:1   21:1    6:0   23:0  
    45 Vaher, Eino               Rakvere Maleklubi  3.5   76:1  7:0.5  6:0   36:1   52:1    5:0   24:0  
    46 Korchagin, Oleg           MK Chess Continent 3.5   84:1  6:0.5 23:0   72:1   28:1    7:0   21:0  
    47 Poom, Mati                Nõmme P. Kerese MK 3.5    5:0 43:1   32:0   51:1   59:1   29:0   48:0.5
    48 Titov, Sergei             Maleklubi Lootus   3.5   44:0 63:1   38:0   68:1   35:1   15:0   47:0.5
    49 Tsõganova, Monika         Narva SK Maletäht  3.5   77:1 71:1   10:0   52:0.5 20:0   21:0   59:1  
    50 Pagar, Kalev              Rakvere Maleklubi  3.5   73:1 23:0.5 26:0   25:0   72:1   35:0   70:1  
    51 Bondarevskaja, Emilin     Maleklubi Lootus   3.5   19:0 91:1   25:0.5 47:0   74:1   28:0   72:1  
    52 Pedmanson, Herman         Tartu Kalev        3.5   89:1 21:0   80:1   49:0.5 45:0   37:0   77:1  
    53 Uurits, Karel             Saue MK            3     65:1 32:1    5:0   13:0   55:1   25:0   43:0  
    54 Parts, Tiit               Tartumaa           3      6:0 85:1   22:0   43:1   33:0   83:1   38:0  
    55 Ennok, Heigo                                 3     13:0 79:1   34:0   40:1   53:0   63:1   42:0  
    56 Hansen, Jüri              Vanad Olümpiaalad  3     60:1 11:0   76:1   27:0   61:1   32:0   40:0  
    57 Grents, Joosep                               3     90:1 35:0   81:1   30:1   23:0   12:0   41:0  
    58 Pedmanson, Albert         Tartu Kalev        3     86:1  8:0   84:1   32:0   67:1   22:0   39:0  
    59 Reiland, Indrek                              3      7:0 67:1   36:0   69:1   47:0   82:1   49:0  
    60 Laeks, Taavi              Rakvere Maleklubi  3     56:0 82:1   31:0   76:1   37:0   67:1   35:0  
    61 Raag, Ardi                SK Reval-Sport     3     11:0 73:1   33:0   84:1   56:0   80:1   34:0  
    62 Nazarov, Vladislav        Maleklubi Lootus   3     32:0 86:1   15:0   90:1   36:0   71:1   31:0  
    63 Kuhi, Hillar              Viljandimaa        3     26:0 48:0   65:1   77:1   30:0   55:0   85:1  
    64 Mertins, Ostap            Tallinna MK        3     23:0 75:0   73:1   85:1   29:0   43:0   83:1  
    65 Saviir, Villy                                3     53:0 78:1   63:0   41:0   84:1   74:1   36:0  
    66 Narva, Jaan Oskar         SK Reval-Sport     3     33:0 40:0   69:1   74:0.5 76:0   86:0.5 82:1  
    67 Kalvet, Tõnu              MK Faalanks        3     21:0 59:0   87:1   81:1   58:0   60:0   80:1  
    68 Poluektova, Arina         Narva SK Maletäht  3     10:0 84:0   83:1   48:0   73:0   93:1   86:1  
    69 Kõlar, Johan-Eerik        MA Vabaettur       3     18:0 80:0   66:0   59:0   89:1   81:1   84:1  
    70 Soolo, Jüri               Viljandimaa        2.5   16:0 83:1   30:0   88:1   15:0   77:0.5 50:0  
    71 Mänd, Margus                                 2.5    0:  49:0   35:0   78:1   42:0   62:0   76:0.5
    72 Narva, Mart               SK Reval-Sport     2.5    9:0 89:1   37:0.5 46:0   50:0   88:1   51:0  
    73 Nossov, Boris             Rakvere Maleklubi  2.5   50:0 61:0   64:0   89:1   68:1   41:0   78:0.5
    74 Kõlar, Karl-Ustav         MA Vabaettur       2.5    2:0 81:0   91:1   66:0.5 51:0   65:0   88:1  
    75 Jaksin, Aleksandr         Maleklubi Lootus   2.5   37:0 64:1   42:0   82:0   40:0   90:0.5 92:1  
    76 Hannus, Lola              Tartu Kalev        2.5   45:0 90:1   56:0   60:0   66:1   40:0   71:0.5
    77 Samberk, Vahur                               2.5   49:0 94:1   24:0   63:0   93:1   70:0.5 52:0  
    78 Mihhailov, Artur          MA Vabaettur       2.5   28:0 65:0   86:1   71:0   83:0   87:1   73:0.5
    79 Albrecht, Andero                             2.5   42:0 55:0   88:0   91:0   92:0.5 94:1   90:1  
    80 Smirnov, Dmitri           Maleklubi Lootus   2     14:0 69:1   52:0   39:0   90:1   61:0   67:0  
    81 Ott, Karl Eric            Tartu Kalev        2     15:0 74:1   57:0   67:0   43:0   69:0   93:1  
    82 Nazarova, Veronika        Maleklubi Lootus   2     27:0 60:0   93:1   75:1   38:0   59:0   66:0  
    83 Rahusalu, Riho            Harjumaa           2     29:0 70:0   68:0   87:1   78:1   54:0   64:0  
    84 Lehes, Erik Johannes      Tartu Kalev        2     46:0 68:1   58:0   61:0   65:0   91:1   69:0  
    85 Põvvat, Aalo                                 2     20:0 54:0   94:1   64:0   91:1   39:0   63:0  
    86 Karis, Fredi              Tartu Kalev        2     58:0 62:0   78:0   92:1   88:0.5 66:0.5 68:0  
    87 Kõrts, Aleksander         Lahmuse Kool       2     34:0 39:0   67:0   83:0   94:1   78:0   91:1  
    88 Veitsurs, Ervins          Rakvere Maleklubi  1.5   22:0 31:0   79:1   70:0   86:0.5 72:0   74:0  
    89 Neeme, Vilmar                                1.5   52:0 72:0   43:0   73:0   69:0   92:0.5 94:1  
    90 Liivak, Sander            Rakvere Maleklubi  1.5   57:0 76:0   92:1   62:0   80:0   75:0.5 79:0  
    91 Kaasik, Jan               Lahmuse Kool       1     24:0 51:0   74:0   79:1   85:0   84:0   87:0  
    92 Smirnova, Jekaterina      Maleklubi Lootus   1     25:0 36:0   90:0   86:0   79:0.5 89:0.5 75:0  
    93 Lehes, Ott Oskar          Tartu Kalev        1     38:0 41:0   82:0   94:1   77:0   68:0   81:0  
    94 Kikkas, Daniel                               0      0:  77:0   85:0   93:0   87:0   79:0   89:0  
    
    by Swiss Perfect (TM)  www.swissperfect.com