10. augustil toimunud Karksi-Nuia kiirmaleturniiri võitis rahvusvaheline suurmeister Aleksandr Volodin 6 punktiga 7st, järgnesid Pavel Vorobjov 6 ja Robert Dubrovin 5,5 punktiga. Kokku osales 68 maletajat. Turniiri tabel. Tegemist oli BEKO maleturniiride sarja 13. osavõistlusega, lisainfo BEKO maleturniiride sarja erileheküljelt. Turniiri fotogaleriiga saab tutvuda Eesti Male Toetusühing Facebooki konto vahendusel.
Karksi Ratsu kiirmaleturniir
1.-2. Aleksandr Volodin, Pavel Vorobjov 6 punkti 7st
3.-6. Robert Dubrovin, Igor Švõrjov, Anto Remmel, Gert Elmaste 5,5
Parim veteran - Anto Remmel
Parim noor - Eke Tominga
Parim naine - Tatjana Fomina
Parim Karksi valla mängija - Ion Mõndresku
Cross Table
No Name Feder Loc Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Volodin, Aleksander 2511 6 29:1 32:1 19:1 2:1 4:1 7:½ 3:½
2 Vorobjov, Pavel 2315 6 49:1 24:1 22:1 1:0 21:1 13:1 7:1
3 Dubrovin, Robert 2310 5.5 43:1 37:1 41:1 7:½ 5:1 4:½ 1:½
4 Svõrjov, Igor 2394 5.5 38:1 21:1 13:1 12:1 1:0 3:½ 11:1
5 Remmel, Anto 2282 5.5 27:1 28:1 25:1 11:½ 3:0 20:1 12:1
6 Elmaste, Gert 2259 5.5 44:1 41:0 16:1 24:1 15:½ 32:1 19:1
7 Shiskov, Andrei 2337 5 45:1 33:1 14:1 3:½ 11:1 1:½ 2:0
8 Kuusk, Andres 2149 5 60:1 42:1 12:0 35:½ 22:½ 33:1 21:1
9 Kukk, Raul 2253 5 16:0 58:1 29:1 17:1 32:½ 19:½ 23:1
10 Raaliste, Raivo 2107 5 58:1 25:0 20:0 50:1 45:1 42:1 26:1
11 Vovk, Ilja 2351 4.5 26:1 23:1 15:1 5:½ 7:0 14:1 4:0
12 Jezov, Roman 2324 4.5 46:1 17:1 8:1 4:0 14:½ 15:1 5:0
13 Tuul, Tarmo 2238 4.5 53:1 18:1 4:0 41:1 23:1 2:0 17:½
14 Peebo, Kalle 2217 4.5 30:1 36:1 7:0 18:1 12:½ 11:0 33:1
15 Korstin, Maris 2207 4.5 40:1 35:1 11:0 28:1 6:½ 12:0 37:1
16 Tominga, Ago 1714 4.5 9:1 20:½ 6:0 30:½ 39:1 35:1 22:½
17 Ilves, Jüri 1970 4.5 61:1 12:0 49:1 9:0 46:1 27:1 13:½
18 Tominga, Eke 1899 4.5 51:1 13:0 31:1 14:0 30:1 34:½ 32:1
19 Talihärm, Andrus 2256 4 50:1 39:1 1:0 20:1 33:½ 9:½ 6:0
20 Fomina, Tatjana 2204 4 54:1 16:½ 10:1 19:0 36:1 5:0 29:½
21 Mõndresku, Ion 2072 4 31:1 4:0 26:1 57:1 2:0 43:1 8:0
22 Narva, Regina 2128 4 57:1 34:1 2:0 36:½ 8:½ 29:½ 16:½
23 Narva, Mai 2019 4 59:1 11:0 45:1 25:1 13:0 38:1 9:0
24 Guntars, Bondars 2014 4 55:1 2:0 43:1 6:0 35:1 26:0 44:1
25 Savickis, Maris 4 66:1 10:1 5:0 23:0 26:0 57:1 43:1
26 Staub, Madis 1836 4 11:0 40:1 21:0 58:1 25:1 24:1 10:0
27 Kaldma, Arnold 1785 4 5:0 63:1 37:1 32:0 41:1 17:0 48:1
28 Sander, Jaan 1964 4 63:1 5:0 44:1 15:0 43:0 58:1 34:1
29 Viik, Juhan 1858 4 1:0 56:1 9:0 53:1 47:1 22:½ 20:½
30 Olde, Margareth 1696 4 14:0 65:½ 53:1 16:½ 18:0 47:1 41:1
31 Olde, Grete 1623 4 21:0 64:1 18:0 39:0 51:1 45:1 42:1
32 Liivamets, Uku 2059 3.5 56:1 1:0 38:1 27:1 9:½ 6:0 18:0
33 Petrov, Dmitri 2024 3.5 48:1 7:0 46:1 34:1 19:½ 8:0 14:0
34 Ivanov, Platon 3.5 64:1 22:0 42:1 33:0 54:1 18:½ 28:0
35 Uurits, Karel 1868 3.5 67:1 15:0 52:1 8:½ 24:0 16:0 55:1
36 Viikmaa, Karmen 1865 3.5 68:1 14:0 50:1 22:½ 20:0 37:0 53:1
37 Dudzinskis, Vsevolods 1959 3.5 62:1 3:0 27:0 54:1 44:½ 36:1 15:0
38 Smits, Gundars 1839 3.5 4:0 48:1 32:0 66:1 52:1 23:0 40:½
39 Hemmelis, Viesturs 1959 3.5 47:1 19:0 57:0 31:1 16:0 44:½ 52:1
40 Juhtund, Margus 1602 3.5 15:0 26:0 47:0 62:1 49:1 46:1 38:½
41 Raudsepp, Teet 1926 3 65:1 6:1 3:0 13:0 27:0 61:1 30:0
42 Belov, Leonid 1863 3 52:1 8:0 34:0 48:1 57:1 10:0 31:0
43 Põder, Paul 1788 3 3:0 61:1 24:0 59:1 28:1 21:0 25:0
44 Popman, Genadi 1752 3 6:0 62:1 28:0 51:1 37:½ 39:½ 24:0
45 Võsu, Aare 1818 3 7:0 66:1 23:0 55:1 10:0 31:0 58:1
46 Kalvik, Taavi 1801 3 12:0 59:1 33:0 56:1 17:0 40:0 61:1
47 Urbel, Aavo 1440 3 39:0 50:0 40:1 49:1 29:0 30:0 60:1
48 Hein, Kalle 1590 3 33:0 38:0 62:1 42:0 50:1 60:1 27:0
49 Urgas, Jaan 1791 3 2:0 55:1 17:0 47:0 40:0 63:1 59:1
50 Komlev, Heino 1745 3 19:0 47:1 36:0 10:0 48:0 67:1 62:1
51 Jents, Eugen 3 18:0 54:½ 64:½ 44:0 31:0 65:1 57:1
52 Saks, Mati 2.5 42:0 60:1 35:0 65:1 38:0 53:½ 39:0
53 Briede, Jevgenia 1698 2.5 13:0 67:1 30:0 29:0 59:1 52:½ 36:0
54 Liebert, Erwin 1676 2.5 20:0 51:½ 65:1 37:0 34:0 55:0 66:1
55 Tõnso, Liina 1521 2.5 24:0 49:0 60:1 45:0 56:½ 54:1 35:0
56 Linroos, Monika 1619 2.5 32:0 29:0 63:1 46:0 55:½ 59:0 64:1
57 Reinson, Jüri 1658 2 22:0 68:1 39:1 21:0 42:0 25:0 51:0
58 Kask, Tõnis 1629 2 10:0 9:0 61:1 26:0 63:1 28:0 45:0
59 Kalvet, Tõnu 1562 2 23:0 46:0 67:1 43:0 53:0 56:1 49:0
60 Põlendik, Tiina 1672 2 8:0 52:0 55:0 64:1 66:1 48:0 47:0
61 Lomp, Jaan 1487 2 17:0 43:0 58:0 67:1 64:1 41:0 46:0
62 Põvvat, Aalo 1451 2 37:0 44:0 48:0 40:0 65:1 66:1 50:0
63 Kosõhh, Kirill 1470 2 28:0 27:0 56:0 68:1 58:0 49:0 67:1
64 Magone, Andris 1915 1.5 34:0 31:0 51:½ 60:0 61:0 68:1 56:0
65 Narva, Mart 1305 1.5 41:0 30:½ 54:0 52:0 62:0 51:0 68:1
66 Bodniece, Lasma 1534 1 25:0 45:0 68:1 38:0 60:0 62:0 54:0
67 Kruusmaa, Martin 1 35:0 53:0 59:0 61:0 68:1 50:0 63:0
68 Parik, Kertu-Lisett 0 36:0 57:0 66:0 63:0 67:0 64:0 65:0