ICCF’i XIV Maailma Karikasari
 


Sel aastal, hiljemalt detsembris on jälle algamas rahvusvahelise kirimaleliidu ICCF’i karikasari, arvult juba neljateistkümnes, mille organiseerimine on antud Austraaliale. Nagu alati, toimub mäng kolmes astmes, algul alagruppides (igas 9-11 mängijat), siis poolfinaalides, kuhu pääsevad alagruppide võitjad ja lõpuks finaalis. Ka finaali pääsevad vaid võitjad. Mängitakse eri gruppides kas posti, või E-posti teel. Lisandunud on kolmaski võimalus, mängida ICCF’i webserveri vahendusel.
Alagruppide ning poolfinaalide võitjaid autasustatakse malekirjandusega. Finaalis on lisaks auhindadele ning medalitele ka rahalised auhinnad: I kohale 1000 Ðveitsi franki, II-le 600 ning III-le 400.
Alagruppides võivad osaleda kõik kirimaletajad ning seda võib teha ka enam, kui ühes grupis.
Kes soovib osaleda peab endast teatama Eesti Kirimaleühingu asepresidendi Ervin Liebert’i aadressil eliebert@hotmail.com või Põllu 57 11620 Tallinn, tel. kodus 6572899 hiljemalt 30. oktoobriks 2004. Eesti Kirimaleühingu ülesandmise lõplik tähtaeg on 15.09.2004. Nii et nende kahe tähtaja vahelisi ülesandmisi võtame vastu vaid erandkorras. Teatada tuleb kuidas soovitakse mängida ning vastavalt sellele saata oma aadress. Osavõtumaks EEK 230.- tuleb tasuda meie ühingu Hansapanga numbrile 221011909995 koos lisamärkusega ICCF karikas. Kellel ei ole tasutud selle aasta ühingu liikmemaks EEK 30.-, tuleb ka see summa üle kanda.
Täiendavat infot selle karikasarja kohta, nagu näiteks milliseid õigusi saavad poolfinaali või finaali parimad teisteks turniirideks, kuidas on võimalik edukamatel järgunõudeid täita, jne., saab ICCF’i veebileheküljelt.